wyszukiwarka praconiwków

Przedsiębiorcy poszukujący pracowników dzięki nowej funkcjonalności Centralnej Bazy Ofert Pracy zyskają szansę na szybkie znalezienie osób, które mogą zatrudnić.

CBPO (Centralna Baza Ofert Pracy) to wspólna baza urzędów pracy, w której znaleźć można informacje o aktualnych ofertach pracy oraz dostępnych stażach i praktykach. W bazie zamieszczane są propozycję przedsiębiorców, zgłaszane za pomocą e-formularza oraz oferty Ochotniczych Hufców Pracy.
CBPO pozwala również znaleźć informacje o targach, giełdach i szkoleniach organizowanych przez wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy.

Pomimo, iż głównymi odbiorcami systemu są pracownicy, w ostatnim czasie powstała nowa funkcja systemu, która skierowana jest do pracodawców.

Dzięki nowemu rozwianiu pracodawcy mają możliwość skorzystania z opcji, która pozwala na wyszukanie pracowników poprzez zaznaczenie miejsca, zawodu oraz dodatkowych wymagań i umiejętności takich jak znajomość języków obcych czy określony staż.

Uzyskane wyniki, zaprezentowane w formie graficznej lub w formie tabeli, przedsiębiorca może pobrać w formie pliku lub wydrukować.

Sposób na szybkie znalezienie pracownika